Air Guilin
We verkopen 44 Vluchten-routes van Air Guilin, tegen hun tarieven en hun voorwaarden.
Air Guilin rijdt 44 routes die we verkopen in 1 land en doet 14 plaatsen aan. Het goedkoopste tarief is € 42,03. Een mediane route loopt 1.016 km, ongeveer 1 u 22 min bij de gebruikelijke kruissnelheid van de vervoerder van 740 km/h.
Wat Air Guilin rijdt
- 44Routes die we verkopen
- 14Bediende plaatsen
- 1Landen
- 1.016 kmMediane route
- 2.105 kmLangste route
- Een gebruikelijke reis
- De mediane Air Guilin-route die we verkopen is 1.016 km, wat ongeveer 1 u 22 min is bij hun gebruikelijke kruissnelheid van 740 km/h.
- Tariefvoorwaarden
- Tarieven bij deze vervoerder kunnen na boeking niet worden gewijzigd of terugbetaald.
- Aan boord
- Deze vervoerder publiceert geen voorzieningenlijst voor de vloot.
- Uitstoot per reiziger
- Ongeveer 209 gram per reizigerskilometer, wat neerkomt op ruwweg 212.3 kg over een mediane route.
- Waar het rijdt
- Routes in 1 land op ons netwerk.
- Drukste plaatsen
- Guilin, Haikou, Chengdu, Chengxian Chengguanzhen, Yunjinghong, Tsjoengking, Lanzhou, Nantong
Routes van Air Guilin
Geprijsd door dezelfde engine die het zoekvak beantwoordt, over de vertrekken van de komende drie weken.
| Route | Vanaf | Snelste | Afstand |
|---|---|---|---|
| Vlucht Chengxian Chengguanzhen naar Lanzhou | € 42,03 | 4 u 3 min | 309 km |
| Vlucht Lanzhou naar Chengxian Chengguanzhen | € 42,03 | 4 u 3 min | 309 km |
| Vlucht Guilin naar Haikou | € 68,58 | 4 u 20 min | 583 km |
| Vlucht Haikou naar Guilin | € 68,58 | 4 u 21 min | 583 km |
| Vlucht Haikou naar Jieyang | € 83,92 | 4 u 32 min | 734 km |
| Vlucht Jieyang naar Haikou | € 83,92 | 4 u 32 min | 734 km |
| Vlucht Chengdu naar Guilin | € 91,59 | 4 u 42 min | 856 km |
| Vlucht Guilin naar Chengdu | € 91,59 | 4 u 41 min | 856 km |
| Vlucht Guilin naar Sanya | € 98,08 | 4 u 40 min | 785 km |
| Vlucht Sanya naar Guilin | € 98,08 | 4 u 38 min | 785 km |
| Vlucht Chengdu naar Yunjinghong | € 107,52 | 4 u 54 min | 1.016 km |
| Vlucht Yunjinghong naar Chengdu | € 107,52 | 4 u 54 min | 1.016 km |
| Vlucht Guilin naar Xi'an | € 108,11 | 4 u 53 min | 1.007 km |
| Vlucht Xi'an naar Guilin | € 108,11 | 4 u 53 min | 1.007 km |
| Vlucht Xuzhou naar Guilin | € 136,43 | 5 u 22 min | 1.199 km |
| Vlucht Guilin naar Xuzhou | € 136,43 | 5 u 19 min | 1.199 km |
| Vlucht Guilin naar Nantong | € 144,10 | 5 u 27 min | 1.275 km |
| Vlucht Nantong naar Guilin | € 144,10 | 5 u 17 min | 1.275 km |
| Vlucht Taiyuan naar Guilin | € 157,67 | 5 u 35 min | 1.416 km |
| Vlucht Guilin naar Taiyuan | € 159,44 | 5 u 26 min | 1.416 km |
| Vlucht Tsjoengking naar Tangshan | € 168,29 | 5 u 46 min | 1.543 km |
| Vlucht Tangshan naar Tsjoengking | € 172,42 | 5 u 46 min | 1.543 km |
| Vlucht Chengxian Chengguanzhen naar Haikou | € 177,73 | 5 u 39 min | 1.591 km |
| Vlucht Haikou naar Chengxian Chengguanzhen | € 177,73 | 5 u 50 min | 1.591 km |
| Vlucht Xuzhou naar Yunjinghong | € 217,85 | 6 u 35 min | 2.105 km |
| Vlucht Yunjinghong naar Xuzhou | € 228,47 | 6 u 39 min | 2.105 km |
De vlucht brengt je naar Guilin. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een kamer in Guilin voor de avond dat de vlucht aankomt
Sorteer op afstand tot Guilin Railway Station en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.
Zoek Guilin op Trip.comOf vergelijk op Booking.com
Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.
Hoe ver mensen reizen om hier te komen
Elk vertrekpunt met een Vluchten-verbinding die we verkopen, gegroepeerd naar de afstand hemelsbreed.
| Afstand | Routes | Aandeel | Dichtstbijzijnde daarvan |
|---|---|---|---|
| 200 tot 600 km | 8 | 18% | Chengxian Chengguanzhen, 309 km |
| 600 tot 1.500 km | 26 | 59% | Haikou, 734 km |
| Meer dan 1.500 km | 10 | 23% | Chongqing, 1543 km |
Veelgestelde vragen over Air Guilin
Wat rijdt Air Guilin?
Air Guilin rijdt 44 van de Vluchten-routes die we verkopen en doet daarbij 14 plaatsen in 1 land aan. Die routes komen uit de gepubliceerde vervoerderscatalogus en niet uit een lijst die wij hebben geschreven, dus een route staat hier alleen als de vervoerder hem echt bedient.
Wat kosten tickets van Air Guilin?
Het goedkoopste tarief van Air Guilin dat we verkopen is € 42,03 per reiziger, over 44 routes De mediane route loopt 1.016 km hemelsbreed. Tarieven zijn inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus het bedrag hier is het bedrag bij het afrekenen.
Zijn tickets van Air Guilin terug te betalen?
Tarieven van Air Guilin kunnen na boeking niet worden gewijzigd of terugbetaald, op alle 44 routes die we verkopen. De voorwaarde staat nog een keer bij het aanbod en nog een keer voordat je betaalt.
Wat is de langste route die Air Guilin rijdt?
De langste route van Air Guilin die we verkopen loopt van Yunjinghong naar Xuzhou, 2.105 km hemelsbreed. Een mediane reis met deze vervoerder duurt ongeveer 1 u 22 min bij hun gebruikelijke kruissnelheid, dus de lange routes zijn aanzienlijk meer dan dat.
Waar rijdt Air Guilin?
Air Guilin is gevestigd in China en rijdt routes die we in 1 land verkopen. De plaatsen waar het het vaakst stopt zijn Guilin, Haikou, Chengdu. Die zijn berekend uit de routes in de catalogus en niet uit wat de vervoerder ons over zijn eigen netwerk vertelt.
Waar deze cijfers vandaan komen
Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.
Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.
Volledig uitgelegd in Tarieven, Uitstoot, Verzorgingsgebied
Andere Vluchten-vervoerders
Alle 60 vervoerders tonenMinder tonen
Ryanair
American Airlines
Wizz Air
Delta Air Lines
Turkish Airlines
Southwest Airlines
Air China
SkyWest
Transavia France
Air France
Lufthansa
Eurowings
Jet2.com
Air Canada
Vueling Airlines
British Airways
Norwegian Air Shuttle
Thomsonfly
Pegasus Airlines
IndiGo Airlines
Scandinavian Airlines System
Frontier Airlines
VOLOTEA Airways
Aeroflot Russian Airlines
Condor Flugdienst
SunExpress
Iberia Airlines
Corendon Airlines
KLM Royal Dutch Airlines
Korean Air
Qatar Airways
Transavia Holland
JetBlue Airways
TUI fly Belgium
Air India Limited
Xiamen Airlines
Allegiant Air
WestJet
S7 Airlines
Finnair
Emirates
Republic Airways
Aegean Airlines
Swiss International Air Lines
Brussels Airlines
Endeavor Air
Ural Airlines
Austrian Airlines
EasyJet (DS)
Asiana Airlines
LOT Polish Airlines
Cathay Pacific
All Nippon Airways
Spring Airlines
Air India Express
Azul
Alaska Airlines
AJet
Sunclass Airlines
TAP Portugal
De vlucht komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagageopslag in de buurt van Guilin Railway Station
De meeste punten bij Guilin Railway Station gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.
Bekijk Guilin op StasherOf probeer Bounce
Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.