Corendon Dutch Airlines

We verkopen 152 Vluchten-routes van Corendon Dutch Airlines, tegen hun tarieven en hun voorwaarden.

2005 - photo of wide city view over the earthworks and construction sites in the area Oosterdijkseiland, along the water Oosterdok in Amsterdam city, including high building-cranes. Free download image CC0 in high resolution photo, by Dutch photographer Fons Heijnsbroek.

Corendon Dutch Airlines rijdt 152 routes die we verkopen in 18 landen en doet 37 plaatsen aan. Het goedkoopste tarief is € 149,41. Een mediane route loopt 2.465 km, ongeveer 3 u 20 min bij de gebruikelijke kruissnelheid van de vervoerder van 740 km/h.

Gecontroleerd 15 oktober 2026Geprijsd voor 15 oktober 2026Eén reiziger, alle kosten inbegrepen

Profiel

Wat Corendon Dutch Airlines rijdt

  • 152Routes die we verkopen
  • 37Bediende plaatsen
  • 18Landen
  • 2.465 kmMediane route
  • 7.844 kmLangste route
Een gebruikelijke reis
De mediane Corendon Dutch Airlines-route die we verkopen is 2.465 km, wat ongeveer 3 u 20 min is bij hun gebruikelijke kruissnelheid van 740 km/h.
Tariefvoorwaarden
Tarieven bij deze vervoerder kunnen na boeking niet worden gewijzigd of terugbetaald.
Aan boord
Deze vervoerder publiceert geen voorzieningenlijst voor de vloot.
Uitstoot per reiziger
Ongeveer 209 gram per reizigerskilometer, wat neerkomt op ruwweg 515.2 kg over een mediane route.
Waar het rijdt
Routes in 18 landen op ons netwerk.
Drukste plaatsen
Amsterdam, Maastricht, Marrakesh, Antalya, Iraklion, Brussel, Boergas, Hurghada
Routes

Routes van Corendon Dutch Airlines

Geprijsd door dezelfde engine die het zoekvak beantwoordt, over de vertrekken van de komende drie weken.

Routes gereden door Corendon Dutch Airlines, met het goedkoopste tarief en de snelste reis die we op elk verkopen.
RouteVanafSnelsteAfstand
Vlucht Palma de Mallorca naar Amsterdam€ 149,415 u 27 min1.434 km
Vlucht Amsterdam naar Palma de Mallorca€ 149,415 u 26 min1.434 km
Vlucht Ibiza-stad naar Amsterdam€ 155,905 u 33 min1.521 km
Vlucht Amsterdam naar Ibiza-stad€ 155,905 u 33 min1.521 km
Vlucht Corfu naar Amsterdam€ 184,815 u 56 min1.825 km
Vlucht Amsterdam naar Corfu€ 184,815 u 57 min1.825 km
Vlucht Faro naar Amsterdam€ 199,566 u 8 min1.979 km
Vlucht Amsterdam naar Faro€ 199,566 u 8 min1.979 km
Vlucht Boergas naar Amsterdam€ 202,516 u 11 min2.009 km
Vlucht Amsterdam naar Boergas€ 202,516 u 10 min2.009 km
Vlucht Iraklion naar Brussel€ 242,636 u 41 min2.398 km
Vlucht Brussel naar Iraklion€ 242,636 u 41 min2.398 km
Vlucht Iraklion naar Amsterdam€ 247,946 u 47 min2.479 km
Vlucht Amsterdam naar Iraklion€ 247,946 u 48 min2.479 km
Vlucht Amsterdam naar Rodos€ 254,436 u 52 min2.543 km
Vlucht Rodos naar Amsterdam€ 254,436 u 52 min2.543 km
Vlucht Amsterdam naar Antalya€ 263,877 u2.644 km
Vlucht Antalya naar Amsterdam€ 263,877 u2.644 km
Vlucht Antalya naar Rotterdam€ 263,877 u 1 min2.644 km
Vlucht Rotterdam naar Antalya€ 263,877 u2.644 km
Vlucht Amsterdam naar Las Palmas de Gran Canaria€ 315,207 u 41 min3.178 km
Vlucht Las Palmas de Gran Canaria naar Amsterdam€ 315,207 u 41 min3.178 km
Vlucht Amsterdam naar Santa Cruz de Tenerife€ 321,107 u 41 min3.179 km
Vlucht Santa Cruz de Tenerife naar Amsterdam€ 321,107 u 41 min3.179 km
Vlucht Amsterdam naar Tel Aviv€ 328,777 u 51 min3.296 km
Vlucht Tel Aviv naar Amsterdam€ 328,777 u 50 min3.296 km
Vlucht Hurghada naar Brussel€ 356,508 u 14 min3.609 km
Vlucht Brussel naar Hurghada€ 356,508 u 16 min3.609 km
Vlucht Amsterdam naar Hurghada€ 364,178 u 20 min3.680 km
Vlucht Hurghada naar Amsterdam€ 364,178 u 23 min3.680 km
Vlucht Willemstad naar Amsterdam€ 772,4513 u 44 min7.844 km
Vlucht Amsterdam naar Willemstad€ 772,4513 u 44 min7.844 km

De vlucht brengt je naar Amsterdam. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een hotelkamer

Een kamer in Amsterdam voor de avond dat de vlucht aankomt

Sorteer op afstand tot Amsterdam Centraal en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.

Verzorgingsgebied

Hoe ver mensen reizen om hier te komen

Elk vertrekpunt met een Vluchten-verbinding die we verkopen, gegroepeerd naar de afstand hemelsbreed.

Hemelsbrede afstand vanaf elk vertrekpunt dat we verkopen, niet de afstand die de route aflegt.
AfstandRoutesAandeelDichtstbijzijnde daarvan
Onder 200 km21%Amsterdam, 178 km
600 tot 1.500 km85%Serekunda, 767 km
Meer dan 1.500 km14293%Ibiza, 1521 km

Veelgestelde vragen over Corendon Dutch Airlines

Wat rijdt Corendon Dutch Airlines?

Corendon Dutch Airlines rijdt 152 van de Vluchten-routes die we verkopen en doet daarbij 37 plaatsen in 18 landen aan. Die routes komen uit de gepubliceerde vervoerderscatalogus en niet uit een lijst die wij hebben geschreven, dus een route staat hier alleen als de vervoerder hem echt bedient.

Wat kosten tickets van Corendon Dutch Airlines?

Het goedkoopste tarief van Corendon Dutch Airlines dat we verkopen is € 149,41 per reiziger, over 152 routes De mediane route loopt 2.465 km hemelsbreed. Tarieven zijn inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus het bedrag hier is het bedrag bij het afrekenen.

Zijn tickets van Corendon Dutch Airlines terug te betalen?

Tarieven van Corendon Dutch Airlines kunnen na boeking niet worden gewijzigd of terugbetaald, op alle 152 routes die we verkopen. De voorwaarde staat nog een keer bij het aanbod en nog een keer voordat je betaalt.

Wat is de langste route die Corendon Dutch Airlines rijdt?

De langste route van Corendon Dutch Airlines die we verkopen loopt van Amsterdam naar Willemstad, 7.844 km hemelsbreed. Een mediane reis met deze vervoerder duurt ongeveer 3 u 20 min bij hun gebruikelijke kruissnelheid, dus de lange routes zijn aanzienlijk meer dan dat.

Waar rijdt Corendon Dutch Airlines?

Corendon Dutch Airlines is gevestigd in Netherlands en rijdt routes die we in 18 landen verkopen. De plaatsen waar het het vaakst stopt zijn Amsterdam, Maastricht, Marrakesh. Die zijn berekend uit de routes in de catalogus en niet uit wat de vervoerder ons over zijn eigen netwerk vertelt.

Waar deze cijfers vandaan komen

Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.

Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.

Volledig uitgelegd in Tarieven, Uitstoot, Verzorgingsgebied

Andere Vluchten-vervoerders

De vlucht komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagagekluisjes

Bagageopslag in de buurt van Amsterdam Centraal

De meeste punten bij Amsterdam Centraal gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.

Plannen met Ori

Ori, de reisplanner

Vraag bijvoorbeeld dit