Hebei Airlines
We verkopen 114 Vluchten-routes van Hebei Airlines, tegen hun tarieven en hun voorwaarden.
Hebei Airlines rijdt 114 routes die we verkopen in 2 landen en doet 30 plaatsen aan. Het goedkoopste tarief is € 73,89. Een mediane route loopt 1.256 km, ongeveer 1 u 42 min bij de gebruikelijke kruissnelheid van de vervoerder van 740 km/h.
Wat Hebei Airlines rijdt
- 114Routes die we verkopen
- 30Bediende plaatsen
- 2Landen
- 1.256 kmMediane route
- 2.336 kmLangste route
- Een gebruikelijke reis
- De mediane Hebei Airlines-route die we verkopen is 1.256 km, wat ongeveer 1 u 42 min is bij hun gebruikelijke kruissnelheid van 740 km/h.
- Tariefvoorwaarden
- Tarieven bij deze vervoerder kunnen na boeking niet worden gewijzigd of terugbetaald.
- Aan boord
- Deze vervoerder publiceert geen voorzieningenlijst voor de vloot.
- Uitstoot per reiziger
- Ongeveer 209 gram per reizigerskilometer, wat neerkomt op ruwweg 262.5 kg over een mediane route.
- Waar het rijdt
- Routes in 2 landen op ons netwerk.
Routes van Hebei Airlines
Geprijsd door dezelfde engine die het zoekvak beantwoordt, over de vertrekken van de komende drie weken.
| Route | Vanaf | Snelste | Afstand |
|---|---|---|---|
| Vlucht Fuzhou naar Nanjing | € 73,89 | 4 u 27 min | 669 km |
| Vlucht Nanjing naar Fuzhou | € 73,89 | 4 u 27 min | 669 km |
| Vlucht Peking naar Yinchuan | € 94,54 | 4 u 44 min | 887 km |
| Vlucht Yinchuan naar Peking | € 94,54 | 4 u 44 min | 887 km |
| Vlucht Sjanghai naar Shijiazhuang | € 104,57 | 4 u 52 min | 991 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Sjanghai | € 104,57 | 4 u 52 min | 991 km |
| Vlucht Hangzhou naar Shijiazhuang | € 107,52 | 4 u 53 min | 1.007 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Hangzhou | € 107,52 | 4 u 54 min | 1.007 km |
| Vlucht Peking naar Hailar | € 112,24 | 4 u 57 min | 1.066 km |
| Vlucht Hailar naar Peking | € 112,24 | 4 u 57 min | 1.066 km |
| Vlucht Nanjing naar Shenyang | € 121,68 | 5 u 5 min | 1.158 km |
| Vlucht Shenyang naar Nanjing | € 121,68 | 5 u 5 min | 1.158 km |
| Vlucht Shenyang naar Sjanghai | € 124,04 | 5 u 7 min | 1.188 km |
| Vlucht Sjanghai naar Shenyang | € 124,04 | 5 u 7 min | 1.188 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Tsjoengking | € 124,04 | 5 u 8 min | 1.193 km |
| Vlucht Tsjoengking naar Shijiazhuang | € 124,04 | 5 u 7 min | 1.193 km |
| Vlucht Peking naar Ningbo | € 125,81 | 5 u 9 min | 1.210 km |
| Vlucht Ningbo naar Peking | € 125,81 | 5 u 9 min | 1.210 km |
| Vlucht Chengdu naar Shijiazhuang | € 130,53 | 5 u 12 min | 1.258 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Chengdu | € 130,53 | 5 u 13 min | 1.258 km |
| Vlucht Kanton naar Shijiazhuang | € 171,24 | 5 u 46 min | 1.664 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Kanton | € 171,24 | 5 u 46 min | 1.664 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Shenzhen | € 174,78 | 5 u 49 min | 1.724 km |
| Vlucht Shenzhen naar Shijiazhuang | € 174,78 | 5 u 48 min | 1.724 km |
| Vlucht Peking naar Guiyang | € 176,55 | 5 u 49 min | 1.731 km |
| Vlucht Guiyang naar Peking | € 176,55 | 5 u 49 min | 1.731 km |
| Vlucht Peking naar Guilin | € 177,14 | 5 u 49 min | 1.723 km |
| Vlucht Guilin naar Peking | € 177,14 | 5 u 49 min | 1.723 km |
| Vlucht Kunming naar Shijiazhuang | € 184,22 | 5 u 57 min | 1.822 km |
| Vlucht Shijiazhuang naar Kunming | € 184,22 | 5 u 58 min | 1.822 km |
| Vlucht Nanning naar Peking | € 207,23 | 6 u 14 min | 2.047 km |
| Vlucht Peking naar Nanning | € 207,23 | 6 u 13 min | 2.047 km |
De vlucht brengt je naar Guilin. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een kamer in Guilin voor de avond dat de vlucht aankomt
Sorteer op afstand tot Guilin Railway Station en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.
Zoek Guilin op Trip.comOf vergelijk op Booking.com
Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.
Hoe ver mensen reizen om hier te komen
Elk vertrekpunt met een Vluchten-verbinding die we verkopen, gegroepeerd naar de afstand hemelsbreed.
| Afstand | Routes | Aandeel | Dichtstbijzijnde daarvan |
|---|---|---|---|
| 200 tot 600 km | 6 | 5% | Zhangjiakou, 307 km |
| 600 tot 1.500 km | 64 | 56% | Fuzhou, 669 km |
| Meer dan 1.500 km | 44 | 39% | Shijiazhuang, 1546 km |
Veelgestelde vragen over Hebei Airlines
Wat rijdt Hebei Airlines?
Hebei Airlines rijdt 114 van de Vluchten-routes die we verkopen en doet daarbij 30 plaatsen in 2 landen aan. Die routes komen uit de gepubliceerde vervoerderscatalogus en niet uit een lijst die wij hebben geschreven, dus een route staat hier alleen als de vervoerder hem echt bedient.
Wat kosten tickets van Hebei Airlines?
Het goedkoopste tarief van Hebei Airlines dat we verkopen is € 73,89 per reiziger, over 114 routes De mediane route loopt 1.256 km hemelsbreed. Tarieven zijn inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus het bedrag hier is het bedrag bij het afrekenen.
Zijn tickets van Hebei Airlines terug te betalen?
Tarieven van Hebei Airlines kunnen na boeking niet worden gewijzigd of terugbetaald, op alle 114 routes die we verkopen. De voorwaarde staat nog een keer bij het aanbod en nog een keer voordat je betaalt.
Wat is de langste route die Hebei Airlines rijdt?
De langste route van Hebei Airlines die we verkopen loopt van Shijiazhuang naar Ürümqi, 2.336 km hemelsbreed. Een mediane reis met deze vervoerder duurt ongeveer 1 u 42 min bij hun gebruikelijke kruissnelheid, dus de lange routes zijn aanzienlijk meer dan dat.
Waar rijdt Hebei Airlines?
Hebei Airlines is gevestigd in China en rijdt routes die we in 2 landen verkopen. De plaatsen waar het het vaakst stopt zijn Shijiazhuang, Beijing, Nanjing. Die zijn berekend uit de routes in de catalogus en niet uit wat de vervoerder ons over zijn eigen netwerk vertelt.
Waar deze cijfers vandaan komen
Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.
Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.
Volledig uitgelegd in Tarieven, Uitstoot, Verzorgingsgebied
Andere Vluchten-vervoerders
Alle 60 vervoerders tonenMinder tonen
Ryanair
American Airlines
Wizz Air
Delta Air Lines
Turkish Airlines
Southwest Airlines
Air China
SkyWest
Transavia France
Air France
Lufthansa
Eurowings
Jet2.com
Air Canada
Vueling Airlines
British Airways
Norwegian Air Shuttle
Thomsonfly
Pegasus Airlines
IndiGo Airlines
Scandinavian Airlines System
Frontier Airlines
VOLOTEA Airways
Aeroflot Russian Airlines
Condor Flugdienst
SunExpress
Iberia Airlines
Corendon Airlines
KLM Royal Dutch Airlines
Korean Air
Qatar Airways
Transavia Holland
JetBlue Airways
TUI fly Belgium
Air India Limited
Xiamen Airlines
Allegiant Air
WestJet
S7 Airlines
Finnair
Emirates
Republic Airways
Aegean Airlines
Swiss International Air Lines
Brussels Airlines
Endeavor Air
Ural Airlines
Austrian Airlines
EasyJet (DS)
Asiana Airlines
LOT Polish Airlines
Cathay Pacific
All Nippon Airways
Spring Airlines
Air India Express
Azul
Alaska Airlines
AJet
Sunclass Airlines
TAP Portugal
De vlucht komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagageopslag in de buurt van Guilin Railway Station
De meeste punten bij Guilin Railway Station gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.
Bekijk Guilin op StasherOf probeer Bounce
Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.