Tacloban city harbor skyline, view of San Juanico strait. Gateway to Eastern Visayas. Tacloban Bay, Leyte, Philippines.

Cebu City naar Tacloban City

Vergelijk treinen, bussen, vluchten en veerboten van Cebu City naar Tacloban City. Vanaf € 18,47, snelste 6 u 26 min, met de totaalprijs en alle kosten meteen in beeld.

Cebu City naar Tacloban City rijdt ongeveer 1 keer per dag, met het eerste vertrek rond 07:30 en het laatste rond 07:30. Eén reiziger betaalt € 18,47, alle kosten inbegrepen. Het snelst is 6 u 26 min van deur tot deur over 168 km, op diensten van 2 vervoerders met 1 vervoerswijze.

Gecontroleerd 24 september 2026Geprijsd voor 3 oktober 2026Eén reiziger, alle kosten inbegrepen

Wat één plaats kost

Elke vervoerder die we op dit traject hebben begint bij € 18,47, dus er is geen spreiding om te tonen.

Gebruikelijke prijzen · Geprijsd voor 3 oktober 2026

€ 18,47

  • 54%Beweging over het boekingsvenster

Wanneer het rijdt, vanaf Cebu City

Typisch eerste en laatste vertrek op dit traject.

  • 07:30Eerste vertrek
  • 07:30Laatste vertrek
  • 1Verbindingen per dag
  • 0%Rijden direct

Vertrektijden op deze route

12Go houdt de vertrektijden bij die het tussen Cebu City en Tacloban City verkoopt.

Vertrektijden bij 12Go bekijken

Partnerlink. De verkoper betaalt ons een commissie wanneer een boeking rondkomt, en die verandert nooit wat jij betaalt.

Prijzen per datum

Wat deze reis kost per vertrekdatum, uit de recente prijzen. Lees het als een aanwijzing welke dagen duurder zijn, niet als een offerte.

Gebruikelijke prijzen

  1. ongeveer € 28,39vr25
  2. ongeveer € 25,63za26
  3. ongeveer € 23,98zo27
  4. ongeveer € 21,23ma28
  5. ongeveer € 20,13di29
  6. ongeveer € 18,48wo30
  7. ongeveer € 20,68do1
  8. ongeveer € 19,03vr2
  9. ongeveer € 18,47za3
  10. ongeveer € 18,48zo4
  11. ongeveer € 18,48ma5
  12. ongeveer € 18,47di6
  13. ongeveer € 18,47wo7
  14. ongeveer € 18,47do8
  15. ongeveer € 18,47vr9
  16. ongeveer € 18,47za10
  17. ongeveer € 18,47zo11
  18. ongeveer € 18,47ma12
  19. ongeveer € 18,47di13
  20. ongeveer € 18,47wo14
  21. ongeveer € 18,47do15

Op basis van wat deze route recent heeft gekost. De actuele prijs wordt bij het boeken bevestigd.

De veerboot brengt je naar Tacloban City. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een hotelkamer

Een kamer in Tacloban City voor de avond dat de veerboot aankomt

Sorteer op afstand tot Tacloban New Bus Terminal en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.

Boekingsvenster

Wanneer je Cebu City naar Tacloban City moet boeken

Dezelfde zoekopdracht over het hele boekingsvenster, zodat de vorm van de curve zichtbaar is en niet alleen beschreven.

  1. € 18,4790 dagen
  2. € 18,4760 dagen
  3. € 18,4745 dagen
  4. € 18,4730 dagen
  5. € 18,4721 dagen
  6. € 18,4714 dagen
  7. € 20,687 dagen
  8. € 23,983 dagen
  9. € 28,391 dagen
Goedkoopste boekingstermijn
Tarieven bereiken hun laagste punt ongeveer 90 dagen vooruit, op € 18,47.
Hoeveel het beweegt
Het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn is 54 procent. Het duurste punt is € 28,39, 1 dagen vooruit.
Wat dat betekent
Vandaag valt binnen het goedkope venster, dat ongeveer 90 dagen voor vertrek sluit. Vanaf hier wachten heeft op dit traject meestal geld gekost in plaats van bespaard.
€ 28,39€ 18,47137142130456090

Boek nu Op deze route zijn de tarieven het laagst ongeveer 14 dagen vooruit. Je zit in dat venster.

Deze verbinding, precies

Gegevens die gelden voor Cebu City naar Tacloban City en voor geen enkele andere route.

De klok

Beide uiteinden hebben dezelfde tijd: aankomst is vertrek plus reisduur.

De vorm ervan

168 km

159 km hemelsbreed, 6% meer via de route die daadwerkelijk wordt gereden. De koers ligt noordoost.

Wie er aan beide kanten woont

965.332259.353

Inwoners in de vertrek- en de aankomststad, wat meestal bepaalt hoe vaak er iets rijdt.

De route

IloiloIloiloToledo CityToledo CityRoxas CityRoxas CityCadizCadizCatbaloganCatbaloganDaanbantayanDaanbantayanKaliboKaliboSurigao CitySurigao CityBantayanBantayanVictorias CityVictorias CityTagbilaran CityTagbilaran CityCalbayog CityCalbayog CityLa CarlotaLa CarlotaTinonganTinonganUalogUalogEstanciaEstanciaCebu CityCebu CityTaclobanTaclobanKaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)
De reis

Hoe de reis er echt uitziet

Direct of met overstap, hoe ver de route echt loopt, en wat er gebeurt als een aansluiting wordt gemist.

Direct of met overstap
0% van de verbindingen die we op dit traject verkopen rijden door zonder overstap. De overige 100% hebben één aansluiting.
Hoe ver het echt loopt
De route legt 168 km af tegenover 159 km hemelsbreed, een omweg van 6 procent. Het verloop van spoor en weg verklaart het verschil.
Waar de overstap is
Overstappen gebeurt in Ormoc. Tussen aankomst en vertrek zit 61 minuten, waarvan ongeveer 14 lopen is.
Als de aansluiting wordt gemist
De krapste aansluiting die we hier verkopen heeft 16 procent kans om alleen al op de dienstregeling niet gehaald te worden. Een deel van deze reis is een eigen overstap tussen losse tickets, dus neem meer tijd dan het minimum en houd rekening met opnieuw inchecken.

De ritprijs van TAC naar Tacloban City wordt bepaald door wie hem rijdt.

Een taxistandplaats voor een luchthaventerminal

Een auto die klaarstaat als u landt in Tacloban City

Vooraf geregeld, zodat de rit naar Tacloban City kost wat er stond en niet wat de standplaats vraagt.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de ritprijs is dezelfde als rechtstreeks.

Wie deze route rijdt

De veerboot komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagagekluisjes

Bagageopslag in de buurt van Tacloban New Bus Terminal

De meeste punten bij Tacloban New Bus Terminal gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.

Vragen over Cebu City naar Tacloban City

De vragen die mensen echt over deze reis stellen, beantwoord met dezelfde prijzen en tijden waar de pagina hierboven op draait, niet één keer geschreven en daarna verouderd.

Hoe lang duurt de reis van Cebu City naar Tacloban City?

De snelste reis van Cebu City naar Tacloban City duurt 6 u 26 min van deur tot deur, waarvan 4 u 33 min in beweging, met veerboot. De meeste verbindingen doen er ongeveer 6 u 43 min over, omdat dat gemiddelde ook langzamere stoppende diensten en reizen met een overstap bevat. De tijden zijn inclusief het bereiken van de terminal en het verlaten ervan aan de andere kant.

Wat kost een reis van Cebu City naar Tacloban City?

Het goedkoopste tarief van Cebu City naar Tacloban City is € 18,47, gecontroleerd op 24 september 2026. Een gebruikelijk tarief over de komende drie weken is € 18,47. Beide bedragen zijn het totaal voor één reiziger, inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus bij het afrekenen komt er niets bij.

Wat is de goedkoopste manier om van Cebu City naar Tacloban City te reizen?

De goedkoopste manier van Cebu City naar Tacloban City is met veerboot, voor € 18,47 per reiziger op 3 oktober 2026. Die reis duurt 6 u 41 min van deur tot deur. Goedkoper is op dit traject zelden sneller, en de vergelijkingstabel op deze pagina laat zien wat elke vervoerswijze kost tegenover wat ze bespaart.

Wanneer kun je Cebu City naar Tacloban City het beste boeken?

Tarieven van Cebu City naar Tacloban City bereiken hun laagste punt ongeveer 90 dagen voor vertrek, op € 18,47. Over het hele boekingsvenster is het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn 54 procent, gemeten op 24 september 2026. Boeken in de laatste week heeft op dit traject steevast meer gekost.

Welke dag van de week is het goedkoopst voor Cebu City naar Tacloban City?

dinsdag is de goedkoopste vertrekdag van Cebu City naar Tacloban City, voor € 18,47. Dat is de mediaan van 21 geprijsde vertrekdagen over de komende drie weken, gecontroleerd op 24 september 2026. Een vertrek één dag verschuiven levert meestal meer op dan de boeking één week verschuiven.

Welke maand is het goedkoopst voor Cebu City naar Tacloban City?

oktober is de goedkoopste van de komende 5 maanden om van Cebu City naar Tacloban City te reizen, voor € 18,47 per reiziger. Elke maand wordt op de vijftiende geprijsd, dus de vergelijking is gelijk aan gelijk in plaats van een mix van weekendvertrekken en doordeweekse vertrekken.

Wie rijdt er van Cebu City naar Tacloban City?

2 vervoerders verkopen verbindingen van Cebu City naar Tacloban City met 1 vervoerswijze: Cebu Ferries Corporation, Del Monte Land Transport Bus Company. Reistijden, tarieven en tariefvoorwaarden verschillen per vervoerder, en de vervoerderstabel op deze pagina vergelijkt ze allemaal op snelheid, flexibiliteit en wat er aan boord wordt geboden.

Is er een directe verbinding van Cebu City naar Tacloban City?

0 procent van de verbindingen die we van Cebu City naar Tacloban City verkopen is direct. De rest stapt over in Ormoc, met ongeveer 61 minuten tussen de twee verbindingen. Beide trajecten worden op één boeking verkocht, dus een gemiste aansluiting wordt kosteloos omgeboekt.

Welk station of welke terminal gebruiken de verbindingen van Cebu City naar Tacloban City?

Verbindingen van Cebu City naar Tacloban City met veerboot vertrekken vanaf CEBU en komen aan op Tacloban New Bus Terminal. Reken in totaal ongeveer 1 u 7 min voor het bereiken van de vertrekterminal en het verlaten van de aankomstterminal, en dat zit al in elke deur-tot-deurtijd op deze pagina.

Kan ik een ticket van Cebu City naar Tacloban City wijzigen of terugkrijgen?

2 van de 2 vervoerders die we van Cebu City naar Tacloban City verkopen staan een wijziging of terugbetaling toe. Een wijziging op een wijzigbaar tarief kost € 5,00. De vervoerderstabel op deze pagina noemt welke welke is, en de voorwaarde staat er nog een keer voordat je betaalt.

Waar deze cijfers vandaan komen

Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.

Waargenomen verbinding Een vervoerdersregistratie noemt deze vervoerder op dit paar, ongewijzigd overgenomen.

Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.

Volledig uitgelegd in Deur tot deur, Tarieven, Het boekingsvenster, Uitstoot, Afstanden

Op deze pagina
Alle cijfers hierboven zijn op 24 september 2026 berekend voor Cebu City naar Tacloban City: 168 km route tegenover 159 km hemelsbreed, 1 verbindingen per dag, 2 vervoerders een laagste tarief van € 18,47 en 6 u 26 min van deur tot deur met de snelste vervoerswijze. De tegenrichting wordt apart berekend en heeft andere cijfers.

Aan het water heeft Tacloban City uitstapjes die niet op een station beginnen.

Een groep met een gids

Dagtochten vanuit Tacloban City en door Filipijnen

Dagtochten die 's ochtends uit Tacloban City vertrekken en tegen de avond een flink deel van Filipijnen hebben gezien.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en die verandert nooit de prijs.

De twee uiteinden vergeleken

Cebu City bereikt 94 plaatsen in 18 landen op verbindingen die wij hebben, over afstanden van 15 tot 12.223 km. Tacloban City bereikt 33 plaatsen in 2 landen, van 51 tot 11.756 km.

Andere manieren om deze reis te maken

Vertrekken uit Cebu City

  • 94Plaatsen waar je heen kunt
  • 18Landen
  • 10Vervoerders

Aankomen in Tacloban City

Vertrekken uit Tacloban City

  • 33Plaatsen waar je heen kunt
  • 2Landen
  • 7Vervoerders

Tickets zoeken

Plannen met Ori

Ori, de reisplanner

Vraag bijvoorbeeld dit