Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)

Davao naar Cotabato City

Vergelijk treinen, bussen, vluchten en veerboten van Davao naar Cotabato City. Vanaf € 19,98, snelste 6 u 57 min, met de totaalprijs en alle kosten meteen in beeld.

Davao naar Cotabato City rijdt ongeveer 1 keer per dag, met het eerste vertrek rond 07:30 en het laatste rond 07:30. Eén reiziger betaalt tussen € 19,98 en € 45,57, alle kosten inbegrepen, afhankelijk van de vervoerder en de manier van reizen. Het snelst is 6 u 57 min van deur tot deur over 438 km, op diensten van 3 vervoerders met 2 vervoerswijzen.

Gecontroleerd 24 september 2026Geprijsd voor 14 oktober 2026Eén reiziger, alle kosten inbegrepen

Wat één plaats kost

De spreiding tussen het goedkoopste en het duurste tarief dat ons model op dit traject legt, over 0 vervoerders en 2 manieren om de reis te maken. Er is hier niets voor je vastgelegd, en de vervoerder bepaalt de prijs op de dag zelf.

Gebruikelijke prijzen · Geprijsd voor 14 oktober 2026

€ 19,98 tot € 45,57

  • 149%Beweging over het boekingsvenster

Wanneer het rijdt, vanaf Davao

Typisch eerste en laatste vertrek op dit traject.

  • 07:30Eerste vertrek
  • 07:30Laatste vertrek
  • 1Verbindingen per dag
  • 0%Rijden direct

Vertrektijden op deze route

12Go houdt de vertrektijden bij die het tussen Davao en Cotabato City verkoopt.

Vertrektijden bij 12Go bekijken

Partnerlink. De verkoper betaalt ons een commissie wanneer een boeking rondkomt, en die verandert nooit wat jij betaalt.

Prijzen per datum

Wat deze reis kost per vertrekdatum, uit de recente prijzen. Lees het als een aanwijzing welke dagen duurder zijn, niet als een offerte.

Gebruikelijke prijzen

  1. ongeveer € 44,18vr25
  2. ongeveer € 49,68za26
  3. ongeveer € 36,48zo27
  4. ongeveer € 29,33ma28
  5. ongeveer € 29,88di29
  6. ongeveer € 33,18wo30
  7. ongeveer € 30,43do1
  8. ongeveer € 25,48vr2
  9. ongeveer € 30,98za3
  10. ongeveer € 25,48zo4
  11. ongeveer € 24,38ma5
  12. ongeveer € 24,38di6
  13. ongeveer € 25,48wo7
  14. ongeveer € 28,78do8
  15. ongeveer € 24,38vr9
  16. ongeveer € 25,48za10
  17. ongeveer € 21,63zo11
  18. ongeveer € 21,08ma12
  19. ongeveer € 21,63di13
  20. ongeveer € 19,98wo14
  21. ongeveer € 23,28do15

Op basis van wat deze route recent heeft gekost. De actuele prijs wordt bij het boeken bevestigd.

De bus brengt je naar Cotabato City. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een hotelkamer

Een kamer in Cotabato City voor de avond dat de bus aankomt

Sorteer op afstand tot Cotabato City Integrated Public Terminal en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.

Boekingsvenster

Wanneer je Davao naar Cotabato City moet boeken

Dezelfde zoekopdracht over het hele boekingsvenster, zodat de vorm van de curve zichtbaar is en niet alleen beschreven.

  1. € 21,0890 dagen
  2. € 17,7760 dagen
  3. € 18,3345 dagen
  4. € 23,2830 dagen
  5. € 23,2821 dagen
  6. € 28,7814 dagen
  7. € 30,437 dagen
  8. € 36,483 dagen
  9. € 44,181 dagen
Goedkoopste boekingstermijn
Tarieven bereiken hun laagste punt ongeveer 60 dagen vooruit, op € 17,77.
Hoeveel het beweegt
Het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn is 149 procent. Het duurste punt is € 44,18, 1 dagen vooruit.
Wat dat betekent
Vandaag valt binnen het goedkope venster, dat ongeveer 60 dagen voor vertrek sluit. Vanaf hier wachten heeft op dit traject meestal geld gekost in plaats van bespaard.
€ 44,18€ 17,77137142130456090

Boek nu Op deze route zijn de tarieven het laagst ongeveer 60 dagen vooruit. Je zit in dat venster.

Deze verbinding, precies

Gegevens die gelden voor Davao naar Cotabato City en voor geen enkele andere route.

De klok

Beide uiteinden hebben dezelfde tijd: aankomst is vertrek plus reisduur.

De vorm ervan

438 km

152 km hemelsbreed, 188% meer via de route die daadwerkelijk wordt gereden. De koers ligt west.

Wie er aan beide kanten woont

1.848.947383.383

Inwoners in de vertrek- en de aankomststad, wat meestal bepaalt hoe vaak er iets rijdt.

De route

FilipijnenZamboangaZamboangaCagayan de OroCagayan de OroGeneral SantosGeneral SantosIliganIliganMarawi CityMarawi CityTagumTagumPagadianPagadianKoronadalKoronadalBisligBisligDipolog CityDipolog CityOzamiz CityOzamiz CityProsperidadProsperidadCity of IsabelaCity of IsabelaSioconSioconBunawanBunawanHinatuanHinatuanDavaoDavaoCotabatoCotabatoKaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)
De reis

Hoe de reis er echt uitziet

Direct of met overstap, hoe ver de route echt loopt, en wat er gebeurt als een aansluiting wordt gemist.

Direct of met overstap
0% van de verbindingen die we op dit traject verkopen rijden door zonder overstap. De overige 100% hebben één aansluiting.
Hoe ver het echt loopt
De route legt 438 km af tegenover 152 km hemelsbreed, een omweg van 188 procent. Het verloop van spoor en weg verklaart het verschil.
Waar de overstap is
Overstappen gebeurt in Cagayan de Oro, Dipolog. Tussen aankomst en vertrek zit 77 minuten, waarvan ongeveer 5 lopen is.
Als de aansluiting wordt gemist
De krapste aansluiting die we hier verkopen heeft 12 procent kans om alleen al op de dienstregeling niet gehaald te worden. Een deel van deze reis is een eigen overstap tussen losse tickets, dus neem meer tijd dan het minimum en houd rekening met opnieuw inchecken.

Wie deze route rijdt

De bus komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagagekluisjes

Bagageopslag in de buurt van Cotabato City Integrated Public Terminal

De meeste punten bij Cotabato City Integrated Public Terminal gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.

Vragen over Davao naar Cotabato City

De vragen die mensen echt over deze reis stellen, beantwoord met dezelfde prijzen en tijden waar de pagina hierboven op draait, niet één keer geschreven en daarna verouderd.

Hoe lang duurt de reis van Davao naar Cotabato City?

De snelste reis van Davao naar Cotabato City duurt 6 u 57 min van deur tot deur, waarvan 5 u 8 min in beweging, met bus. De meeste verbindingen doen er ongeveer 7 u 13 min over, omdat dat gemiddelde ook langzamere stoppende diensten en reizen met een overstap bevat. De tijden zijn inclusief het bereiken van de terminal en het verlaten ervan aan de andere kant.

Wat kost een reis van Davao naar Cotabato City?

Het goedkoopste tarief van Davao naar Cotabato City is € 19,98, gecontroleerd op 24 september 2026. Een gebruikelijk tarief over de komende drie weken is € 44,88. Beide bedragen zijn het totaal voor één reiziger, inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus bij het afrekenen komt er niets bij.

Wat is de goedkoopste manier om van Davao naar Cotabato City te reizen?

De goedkoopste manier van Davao naar Cotabato City is met bus, voor € 19,98 per reiziger op 14 oktober 2026. Die reis duurt 7 u 9 min van deur tot deur. Goedkoper is op dit traject zelden sneller, en de vergelijkingstabel op deze pagina laat zien wat elke vervoerswijze kost tegenover wat ze bespaart.

Wat is de snelste manier om van Davao naar Cotabato City te reizen?

De snelste manier van Davao naar Cotabato City is met bus, in 7 u 9 min van deur tot deur. Daarvan is maar 5 u 8 min in beweging; de overige 2 u 1 min is het bereiken van de terminal en het verlaten ervan aan de andere kant. Het goedkoopste tarief op die vervoerswijze is € 19,98.

Wanneer kun je Davao naar Cotabato City het beste boeken?

Tarieven van Davao naar Cotabato City bereiken hun laagste punt ongeveer 60 dagen voor vertrek, op € 17,77. Over het hele boekingsvenster is het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn 149 procent, gemeten op 24 september 2026. Boeken in de laatste week heeft op dit traject steevast meer gekost.

Welke dag van de week is het goedkoopst voor Davao naar Cotabato City?

maandag is de goedkoopste vertrekdag van Davao naar Cotabato City, voor € 24,38. Dat is de mediaan van 21 geprijsde vertrekdagen over de komende drie weken, gecontroleerd op 24 september 2026. Een vertrek één dag verschuiven levert meestal meer op dan de boeking één week verschuiven.

Welke maand is het goedkoopst voor Davao naar Cotabato City?

februari is de goedkoopste van de komende 5 maanden om van Davao naar Cotabato City te reizen, voor € 16,67 per reiziger. Elke maand wordt op de vijftiende geprijsd, dus de vergelijking is gelijk aan gelijk in plaats van een mix van weekendvertrekken en doordeweekse vertrekken.

Wie rijdt er van Davao naar Cotabato City?

3 vervoerders verkopen verbindingen van Davao naar Cotabato City met 2 vervoerswijzen: Cebu Pacific, Philtranco Service Enterprises, Rural Transit Mindanao. Reistijden, tarieven en tariefvoorwaarden verschillen per vervoerder, en de vervoerderstabel op deze pagina vergelijkt ze allemaal op snelheid, flexibiliteit en wat er aan boord wordt geboden.

Is er een directe verbinding van Davao naar Cotabato City?

0 procent van de verbindingen die we van Davao naar Cotabato City verkopen is direct. De rest stapt over in Cagayan de Oro, Dipolog, met ongeveer 77 minuten tussen de twee verbindingen. Beide trajecten worden op één boeking verkocht, dus een gemiste aansluiting wordt kosteloos omgeboekt.

Hoeveel CO2 stoot de reis van Davao naar Cotabato City uit?

Reizen van Davao naar Cotabato City met bus levert ongeveer 12.2 kg CO2 per reiziger op, het laagste van alle vervoerswijzen op dit traject. Dezelfde reis met Vlucht levert ongeveer 71.8 kg op, ruwweg 6 keer zoveel voor één reiziger.

Welk station of welke terminal gebruiken de verbindingen van Davao naar Cotabato City?

Verbindingen van Davao naar Cotabato City met bus vertrekken vanaf Davao Metro Shuttle en komen aan op Cotabato City Integrated Public Terminal. Reken in totaal ongeveer 44 min voor het bereiken van de vertrekterminal en het verlaten van de aankomstterminal, en dat zit al in elke deur-tot-deurtijd op deze pagina.

Kan ik een ticket van Davao naar Cotabato City wijzigen of terugkrijgen?

2 van de 3 vervoerders die we van Davao naar Cotabato City verkopen staan een wijziging of terugbetaling toe. Een wijziging op een wijzigbaar tarief kost € 5,00. De vervoerderstabel op deze pagina noemt welke welke is, en de voorwaarde staat er nog een keer voordat je betaalt.

Waar deze cijfers vandaan komen

Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.

Waargenomen verbinding Een vervoerdersregistratie noemt deze vervoerder op dit paar, ongewijzigd overgenomen.

Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.

Volledig uitgelegd in Deur tot deur, Tarieven, Het boekingsvenster, Uitstoot, Afstanden

Op deze pagina
Alle cijfers hierboven zijn op 24 september 2026 berekend voor Davao naar Cotabato City: 438 km route tegenover 152 km hemelsbreed, 2 verbindingen per dag, 3 vervoerders een laagste tarief van € 19,98 en 6 u 57 min van deur tot deur met de snelste vervoerswijze. De tegenrichting wordt apart berekend en heeft andere cijfers.

De bus is het eenvoudige deel. Wat je in Cotabato City doet staat in andermans catalogus.

Een groep met een gids

Dagtochten vanuit Cotabato City en door Filipijnen

Dagtochten die 's ochtends uit Cotabato City vertrekken en tegen de avond een flink deel van Filipijnen hebben gezien.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en die verandert nooit de prijs.

De twee uiteinden vergeleken

Davao bereikt 51 plaatsen in 11 landen op verbindingen die wij hebben, over afstanden van 42 tot 11.999 km. Cotabato City bereikt 14 plaatsen in 2 landen, van 87 tot 12.105 km.

Andere manieren om deze reis te maken

Vertrekken uit Davao

  • 51Plaatsen waar je heen kunt
  • 11Landen
  • 9Vervoerders

Aankomen in Cotabato City

Vertrekken uit Cotabato City

  • 14Plaatsen waar je heen kunt
  • 2Landen
  • 1Vervoerders

Tickets zoeken

Plannen met Ori

Ori, de reisplanner

Vraag bijvoorbeeld dit