Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)

Patna naar Dimāpur

Vergelijk treinen, bussen, vluchten en veerboten van Patna naar Dimāpur. Vanaf € 87,46, snelste 6 u 42 min, met de totaalprijs en alle kosten meteen in beeld.

Patna naar Dimāpur rijdt ongeveer 1 keer per dag, met het eerste vertrek rond 07:30 en het laatste rond 07:30. Eén reiziger betaalt tussen € 87,46 en € 105,94, alle kosten inbegrepen, afhankelijk van de vervoerder en de manier van reizen. Het snelst is 6 u 42 min van deur tot deur over 1.019 km, op diensten van 4 vervoerders met 2 vervoerswijzen.

Gecontroleerd 23 september 2026Geprijsd voor 12 oktober 2026Eén reiziger, alle kosten inbegrepen

Wat één plaats kost

De spreiding tussen het goedkoopste en het duurste tarief dat ons model op dit traject legt, over 0 vervoerders en 2 manieren om de reis te maken. Er is hier niets voor je vastgelegd, en de vervoerder bepaalt de prijs op de dag zelf.

Gebruikelijke prijzen · Geprijsd voor 12 oktober 2026

€ 87,46 tot € 105,94

  • 193%Beweging over het boekingsvenster

Wanneer het rijdt, vanaf Patna

Typisch eerste en laatste vertrek op dit traject.

  • 07:30Eerste vertrek
  • 07:30Laatste vertrek
  • 1Verbindingen per dag
  • 0%Rijden direct

Prijzen per datum

Wat deze reis kost per vertrekdatum, uit de recente prijzen. Lees het als een aanwijzing welke dagen duurder zijn, niet als een offerte.

Gebruikelijke prijzen

  1. ongeveer € 252,66do24
  2. ongeveer € 190,71vr25
  3. ongeveer € 155,90za26
  4. ongeveer € 184,81zo27
  5. ongeveer € 136,43ma28
  6. ongeveer € 115,78di29
  7. ongeveer € 122,86wo30
  8. ongeveer € 137,02do1
  9. ongeveer € 119,91vr2
  10. ongeveer € 127,58za3
  11. ongeveer € 105,75zo4
  12. ongeveer € 104,57ma5
  13. ongeveer € 96,90di6
  14. ongeveer € 105,75wo7
  15. ongeveer € 108,11do8
  16. ongeveer € 119,91vr9
  17. ongeveer € 116,96za10
  18. ongeveer € 109,88zo11
  19. ongeveer € 87,46ma12
  20. ongeveer € 93,36di13
  21. ongeveer € 99,85wo14

Op basis van wat deze route recent heeft gekost. De actuele prijs wordt bij het boeken bevestigd.

De vlucht brengt je naar Dimāpur. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een hotelkamer

Een kamer in Dimāpur voor de avond dat de vlucht aankomt

Sorteer op afstand tot Dimapur railway station en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.

Boekingsvenster

Wanneer je Patna naar Dimāpur moet boeken

Dezelfde zoekopdracht over het hele boekingsvenster, zodat de vorm van de curve zichtbaar is en niet alleen beschreven.

  1. € 98,6790 dagen
  2. € 91,5960 dagen
  3. € 86,2845 dagen
  4. € 99,8530 dagen
  5. € 99,8521 dagen
  6. € 105,7514 dagen
  7. € 122,867 dagen
  8. € 155,903 dagen
  9. € 252,661 dagen
Goedkoopste boekingstermijn
Tarieven bereiken hun laagste punt ongeveer 45 dagen vooruit, op € 86,28.
Hoeveel het beweegt
Het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn is 193 procent. Het duurste punt is € 252,66, 1 dagen vooruit.
Wat dat betekent
Vandaag valt binnen het goedkope venster, dat ongeveer 45 dagen voor vertrek sluit. Vanaf hier wachten heeft op dit traject meestal geld gekost in plaats van bespaard.
€ 252,66€ 86,28137142130456090

Boek nu Op deze route zijn de tarieven het laagst ongeveer 45 dagen vooruit. Je zit in dat venster.

Deze verbinding, precies

Gegevens die gelden voor Patna naar Dimāpur en voor geen enkele andere route.

De klok

Beide uiteinden hebben dezelfde tijd: aankomst is vertrek plus reisduur.

De vorm ervan

1.019 km

860 km hemelsbreed, 18% meer via de route die daadwerkelijk wordt gereden. De koers ligt oost.

Wie er aan beide kanten woont

1.684.297135.860

Inwoners in de vertrek- en de aankomststad, wat meestal bepaalt hoe vaak er iets rijdt.

De route

IndiaChinaMyanmar (Birma)NepalBangladeshBhutanCalcuttaCalcuttaChittagongChittagongKanpurKanpurLucknowLucknowKathmanduKathmanduJamshedpurJamshedpurMandalayMandalayDhanbadDhanbadRanchiRanchiJabalpurJabalpurAllahabadAllahabadLhasaLhasaRajshahiRajshahiBareillyBareillyGorakhpurGorakhpurComillaComillaPatnaPatnaDimāpurDimāpurKaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)
De reis

Hoe de reis er echt uitziet

Direct of met overstap, hoe ver de route echt loopt, en wat er gebeurt als een aansluiting wordt gemist.

Direct of met overstap
0% van de verbindingen die we op dit traject verkopen rijden door zonder overstap. De overige 100% hebben één aansluiting.
Hoe ver het echt loopt
De route legt 1.019 km af tegenover 860 km hemelsbreed, een omweg van 18 procent. Het verloop van spoor en weg verklaart het verschil.
Waar de overstap is
Overstappen gebeurt in Kolkata, Guwahati. Tussen aankomst en vertrek zit 47 minuten, waarvan ongeveer 14 lopen is.
Als de aansluiting wordt gemist
De krapste aansluiting die we hier verkopen heeft 20 procent kans om alleen al op de dienstregeling niet gehaald te worden. Een deel van deze reis is een eigen overstap tussen losse tickets, dus neem meer tijd dan het minimum en houd rekening met opnieuw inchecken.

De ritprijs van DMU naar Dimāpur wordt bepaald door wie hem rijdt.

Een taxistandplaats voor een luchthaventerminal

Een auto die klaarstaat als u landt in Dimāpur

Vooraf geregeld, zodat de rit naar Dimāpur kost wat er stond en niet wat de standplaats vraagt.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de ritprijs is dezelfde als rechtstreeks.

Wie deze route rijdt

De vlucht komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagagekluisjes

Bagageopslag in de buurt van Dimapur railway station

De meeste punten bij Dimapur railway station gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.

Vragen over Patna naar Dimāpur

De vragen die mensen echt over deze reis stellen, beantwoord met dezelfde prijzen en tijden waar de pagina hierboven op draait, niet één keer geschreven en daarna verouderd.

Hoe lang duurt de reis van Patna naar Dimāpur?

De snelste reis van Patna naar Dimāpur duurt 6 u 42 min van deur tot deur, waarvan 2 u 1 min in beweging, met vlucht. De meeste verbindingen doen er ongeveer 7 u 11 min over, omdat dat gemiddelde ook langzamere stoppende diensten en reizen met een overstap bevat. De tijden zijn inclusief het bereiken van de terminal en het verlaten ervan aan de andere kant.

Wat kost een reis van Patna naar Dimāpur?

Het goedkoopste tarief van Patna naar Dimāpur is € 87,46, gecontroleerd op 23 september 2026. Een gebruikelijk tarief over de komende drie weken is € 134,11. Beide bedragen zijn het totaal voor één reiziger, inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus bij het afrekenen komt er niets bij.

Wat is de goedkoopste manier om van Patna naar Dimāpur te reizen?

De goedkoopste manier van Patna naar Dimāpur is met vlucht, voor € 87,46 per reiziger op 12 oktober 2026. Die reis duurt 6 u 45 min van deur tot deur. Goedkoper is op dit traject zelden sneller, en de vergelijkingstabel op deze pagina laat zien wat elke vervoerswijze kost tegenover wat ze bespaart.

Wat is de snelste manier om van Patna naar Dimāpur te reizen?

De snelste manier van Patna naar Dimāpur is met vlucht, in 6 u 45 min van deur tot deur. Daarvan is maar 2 u 1 min in beweging; de overige 4 u 44 min is het bereiken van de terminal en het verlaten ervan aan de andere kant. Het goedkoopste tarief op die vervoerswijze is € 87,46.

Wanneer kun je Patna naar Dimāpur het beste boeken?

Tarieven van Patna naar Dimāpur bereiken hun laagste punt ongeveer 45 dagen voor vertrek, op € 86,28. Over het hele boekingsvenster is het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn 193 procent, gemeten op 23 september 2026. Boeken in de laatste week heeft op dit traject steevast meer gekost.

Welke dag van de week is het goedkoopst voor Patna naar Dimāpur?

dinsdag is de goedkoopste vertrekdag van Patna naar Dimāpur, voor € 96,90. Dat is de mediaan van 21 geprijsde vertrekdagen over de komende drie weken, gecontroleerd op 23 september 2026. Een vertrek één dag verschuiven levert meestal meer op dan de boeking één week verschuiven.

Welke maand is het goedkoopst voor Patna naar Dimāpur?

februari is de goedkoopste van de komende 5 maanden om van Patna naar Dimāpur te reizen, voor € 79,79 per reiziger. Elke maand wordt op de vijftiende geprijsd, dus de vergelijking is gelijk aan gelijk in plaats van een mix van weekendvertrekken en doordeweekse vertrekken.

Wie rijdt er van Patna naar Dimāpur?

4 vervoerders verkopen verbindingen van Patna naar Dimāpur met 2 vervoerswijzen: Air India Express, Eastern Railway, IndiGo Airlines, Spicejet. Reistijden, tarieven en tariefvoorwaarden verschillen per vervoerder, en de vervoerderstabel op deze pagina vergelijkt ze allemaal op snelheid, flexibiliteit en wat er aan boord wordt geboden.

Is er een directe verbinding van Patna naar Dimāpur?

0 procent van de verbindingen die we van Patna naar Dimāpur verkopen is direct. De rest stapt over in Kolkata, Guwahati, met ongeveer 47 minuten tussen de twee verbindingen. Beide trajecten worden op één boeking verkocht, dus een gemiste aansluiting wordt kosteloos omgeboekt.

Hoeveel CO2 stoot de reis van Patna naar Dimāpur uit?

Reizen van Patna naar Dimāpur met trein levert ongeveer 157.2 kg CO2 per reiziger op, het laagste van alle vervoerswijzen op dit traject. Dezelfde reis met Vlucht levert ongeveer 186.0 kg op, ruwweg 1 keer zoveel voor één reiziger.

Welk station of welke terminal gebruiken de verbindingen van Patna naar Dimāpur?

Verbindingen van Patna naar Dimāpur met vlucht vertrekken vanaf Jay Prakash Narayan Airport PAT en komen aan op Dimapur Airport DMU. Reken in totaal ongeveer 3 u 10 min voor het bereiken van de vertrekterminal en het verlaten van de aankomstterminal, en dat zit al in elke deur-tot-deurtijd op deze pagina.

Kan ik een ticket van Patna naar Dimāpur wijzigen of terugkrijgen?

1 van de 4 vervoerders die we van Patna naar Dimāpur verkopen staan een wijziging of terugbetaling toe. Een wijziging op een wijzigbaar tarief kost € 5,00. De vervoerderstabel op deze pagina noemt welke welke is, en de voorwaarde staat er nog een keer voordat je betaalt.

Waar deze cijfers vandaan komen

Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.

Waargenomen verbinding Een vervoerdersregistratie noemt deze vervoerder op dit paar, ongewijzigd overgenomen.

Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.

Volledig uitgelegd in Deur tot deur, Tarieven, Het boekingsvenster, Uitstoot, Afstanden

Op deze pagina
Alle cijfers hierboven zijn op 23 september 2026 berekend voor Patna naar Dimāpur: 1019 km route tegenover 860 km hemelsbreed, 2 verbindingen per dag, 4 vervoerders een laagste tarief van € 87,46 en 6 u 42 min van deur tot deur met de snelste vervoerswijze. De tegenrichting wordt apart berekend en heeft andere cijfers.

De vlucht is het eenvoudige deel. Wat je in Dimāpur doet staat in andermans catalogus.

Een groep met een gids

Dagtochten vanuit Dimāpur en door India

Dagtochten die 's ochtends uit Dimāpur vertrekken en tegen de avond een flink deel van India hebben gezien.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en die verandert nooit de prijs.

De twee uiteinden vergeleken

Patna bereikt 148 plaatsen in 4 landen op verbindingen die wij hebben, over afstanden van 27 tot 3.365 km. Dimāpur bereikt 12 plaatsen in 2 landen, van 152 tot 2.269 km.

Andere manieren om deze reis te maken

Vertrekken uit Patna

  • 148Plaatsen waar je heen kunt
  • 4Landen
  • 12Vervoerders

Aankomen in Dimāpur

Vertrekken uit Dimāpur

  • 12Plaatsen waar je heen kunt
  • 2Landen
  • 3Vervoerders

Tickets zoeken

Plannen met Ori

Ori, de reisplanner

Vraag bijvoorbeeld dit