A spectacular sunset in Bangkok, showing the skytrain and modern skyline down Thanon Naradhiwas Rajanagarindra, taken from the corner of Thanon Silom, with the Empire Tower and the Chong Nonsi BTS Station at the left side.

Sofia naar Bangkok

Vergelijk treinen, bussen, vluchten en veerboten van Sofia naar Bangkok. Vanaf € 591,91, snelste 15 u 55 min, met de totaalprijs en alle kosten meteen in beeld.

Sofia naar Bangkok rijdt ongeveer 2 keer per dag, met het eerste vertrek rond 07:30 en het laatste rond 07:30. Eén reiziger betaalt € 591,91, alle kosten inbegrepen. Het snelst is 15 u 55 min van deur tot deur over 8.426 km, op diensten van 4 vervoerders met 1 vervoerswijze.

Gecontroleerd 22 september 2026Geprijsd voor 13 oktober 2026Eén reiziger, alle kosten inbegrepen

Wat één plaats kost

Elke vervoerder die we op dit traject hebben begint bij € 591,91, dus er is geen spreiding om te tonen.

Gebruikelijke prijzen · Geprijsd voor 13 oktober 2026

€ 591,91

  • 221%Beweging over het boekingsvenster

Wanneer het rijdt, vanaf Sofia

Typisch eerste en laatste vertrek op dit traject.

  • 07:30Eerste vertrek
  • 07:30Laatste vertrek
  • 2Verbindingen per dag
  • 0%Rijden direct

Prijzen per datum

Wat deze reis kost per vertrekdatum, uit de recente prijzen. Lees het als een aanwijzing welke dagen duurder zijn, niet als een offerte.

Gebruikelijke prijzen

  1. ongeveer € 1.897,58wo23
  2. ongeveer € 1.709,37do24
  3. ongeveer € 1.437,97vr25
  4. ongeveer € 1.413,19za26
  5. ongeveer € 1.204,92zo27
  6. ongeveer € 994,88ma28
  7. ongeveer € 1.157,13di29
  8. ongeveer € 1.102,85wo30
  9. ongeveer € 966,56do1
  10. ongeveer € 925,85vr2
  11. ongeveer € 1.097,54za3
  12. ongeveer € 1.061,55zo4
  13. ongeveer € 782,48ma5
  14. ongeveer € 777,17di6
  15. ongeveer € 853,87wo7
  16. ongeveer € 906,38do8
  17. ongeveer € 937,06vr9
  18. ongeveer € 803,13za10
  19. ongeveer € 816,70zo11
  20. ongeveer € 603,12ma12
  21. ongeveer € 591,91di13

Op basis van wat deze route recent heeft gekost. De actuele prijs wordt bij het boeken bevestigd.

De vlucht brengt je naar Bangkok. Een bed levert hij niet op, en wij ook niet.

Een hotelkamer

Een kamer in Bangkok voor de avond dat de vlucht aankomt

Sorteer op afstand tot Pradiphat en je ziet welke plekken tien minuten lopen zijn en welke niet.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie als een boeking doorgaat, en die verandert nooit wat je betaalt.

Boekingsvenster

Wanneer je Sofia naar Bangkok moet boeken

Dezelfde zoekopdracht over het hele boekingsvenster, zodat de vorm van de curve zichtbaar is en niet alleen beschreven.

  1. € 747,0890 dagen
  2. € 686,3160 dagen
  3. € 645,0145 dagen
  4. € 837,3530 dagen
  5. € 591,9121 dagen
  6. € 777,1714 dagen
  7. € 1.157,137 dagen
  8. € 1.437,973 dagen
  9. € 1.897,581 dagen
Goedkoopste boekingstermijn
Tarieven bereiken hun laagste punt ongeveer 21 dagen vooruit, op € 591,91.
Hoeveel het beweegt
Het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn is 221 procent. Het duurste punt is € 1.897,58, 1 dagen vooruit.
Wat dat betekent
Vandaag valt binnen het goedkope venster, dat ongeveer 21 dagen voor vertrek sluit. Vanaf hier wachten heeft op dit traject meestal geld gekost in plaats van bespaard.
€ 1.897,58€ 591,91137142130456090

Boek nu Op deze route zijn de tarieven het laagst ongeveer 21 dagen vooruit. Je zit in dat venster.

Deze verbinding, precies

Gegevens die gelden voor Sofia naar Bangkok en voor geen enkele andere route.

De klok

4 uur later bij aankomst. De klok verspringt, u niet.

De vorm ervan

8.426 km

7.935 km hemelsbreed, 6% meer via de route die daadwerkelijk wordt gereden. De koers ligt oost.

Wie er aan beide kanten woont

1.152.5565.104.476

Inwoners in de vertrek- en de aankomststad, wat meestal bepaalt hoe vaak er iets rijdt.

De route

RuslandChinaKazachstanMongoliëAlgerijeLibiëSoedanSjanghaiSjanghaiTsjoengkingTsjoengkingPekingPekingKantonKantonKinshasaKinshasaLagosLagosLahoreLahoreXi'anXi'anMumbaiMumbaiMoskouMoskouDhakaDhakaSeoelSeoelHarbinHarbinTokioTokioCaïroCaïroLondenLondenSofiaSofiaBangkokBangkokKaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)Kaartgegevens: Natural Earth, GeoNames (CC BY 4.0)
De reis

Hoe de reis er echt uitziet

Direct of met overstap, hoe ver de route echt loopt, en wat er gebeurt als een aansluiting wordt gemist.

Direct of met overstap
0% van de verbindingen die we op dit traject verkopen rijden door zonder overstap. De overige 100% hebben één aansluiting.
Hoe ver het echt loopt
De route legt 8.426 km af tegenover 7.935 km hemelsbreed, een omweg van 6 procent. Het verloop van spoor en weg verklaart het verschil.
Waar de overstap is
Overstappen gebeurt in Dubai, Istanbul. Tussen aankomst en vertrek zit 58 minuten, waarvan ongeveer 5 lopen is.
Als de aansluiting wordt gemist
De krapste aansluiting die we hier verkopen heeft 16 procent kans om alleen al op de dienstregeling niet gehaald te worden. Een deel van deze reis is een eigen overstap tussen losse tickets, dus neem meer tijd dan het minimum en houd rekening met opnieuw inchecken.

Bangkok is groot, en de weg vanaf BKK duurt soms langer dan het laatste uur vliegen. Auto's zijn onze zaak niet.

Een taxistandplaats voor een luchthaventerminal

Een auto die klaarstaat als u landt in Bangkok

Vooraf geregeld, zodat de rit naar Bangkok kost wat er stond en niet wat de standplaats vraagt.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de ritprijs is dezelfde als rechtstreeks.

Wie deze route rijdt

De vlucht komt uren voor de eerste vrije kamer aan. Een tas bewaren is niet wat wij verkopen.

Bagagekluisjes

Bagageopslag in de buurt van Pradiphat

De meeste punten bij Pradiphat gaan open voor de eerste trein en sluiten na de laatste.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en de prijs is dezelfde als rechtstreeks.

Vragen over Sofia naar Bangkok

De vragen die mensen echt over deze reis stellen, beantwoord met dezelfde prijzen en tijden waar de pagina hierboven op draait, niet één keer geschreven en daarna verouderd.

Hoe lang duurt de reis van Sofia naar Bangkok?

De snelste reis van Sofia naar Bangkok duurt 15 u 55 min van deur tot deur, waarvan 11 u 56 min in beweging, met vlucht. De meeste verbindingen doen er ongeveer 16 u 40 min over, omdat dat gemiddelde ook langzamere stoppende diensten en reizen met een overstap bevat. De tijden zijn inclusief het bereiken van de terminal en het verlaten ervan aan de andere kant.

Wat kost een reis van Sofia naar Bangkok?

Het goedkoopste tarief van Sofia naar Bangkok is € 591,91, gecontroleerd op 22 september 2026. Een gebruikelijk tarief over de komende drie weken is € 1.063,03. Beide bedragen zijn het totaal voor één reiziger, inclusief belastingen, kosten van de leverancier en onze servicekosten, dus bij het afrekenen komt er niets bij.

Wat is de goedkoopste manier om van Sofia naar Bangkok te reizen?

De goedkoopste manier van Sofia naar Bangkok is met vlucht, voor € 591,91 per reiziger op 13 oktober 2026. Die reis duurt 16 u 4 min van deur tot deur. Goedkoper is op dit traject zelden sneller, en de vergelijkingstabel op deze pagina laat zien wat elke vervoerswijze kost tegenover wat ze bespaart.

Wanneer kun je Sofia naar Bangkok het beste boeken?

Tarieven van Sofia naar Bangkok bereiken hun laagste punt ongeveer 21 dagen voor vertrek, op € 591,91. Over het hele boekingsvenster is het verschil tussen de goedkoopste en de duurste boekingstermijn 221 procent, gemeten op 22 september 2026. Boeken in de laatste week heeft op dit traject steevast meer gekost.

Welke dag van de week is het goedkoopst voor Sofia naar Bangkok?

dinsdag is de goedkoopste vertrekdag van Sofia naar Bangkok, voor € 777,17. Dat is de mediaan van 21 geprijsde vertrekdagen over de komende drie weken, gecontroleerd op 22 september 2026. Een vertrek één dag verschuiven levert meestal meer op dan de boeking één week verschuiven.

Welke maand is het goedkoopst voor Sofia naar Bangkok?

februari is de goedkoopste van de komende 5 maanden om van Sofia naar Bangkok te reizen, voor € 573,62 per reiziger. Elke maand wordt op de vijftiende geprijsd, dus de vergelijking is gelijk aan gelijk in plaats van een mix van weekendvertrekken en doordeweekse vertrekken.

Wie rijdt er van Sofia naar Bangkok?

4 vervoerders verkopen verbindingen van Sofia naar Bangkok met 1 vervoerswijze: Emirates, Flydubai, Pegasus Airlines, Turkish Airlines. Reistijden, tarieven en tariefvoorwaarden verschillen per vervoerder, en de vervoerderstabel op deze pagina vergelijkt ze allemaal op snelheid, flexibiliteit en wat er aan boord wordt geboden.

Is er een directe verbinding van Sofia naar Bangkok?

0 procent van de verbindingen die we van Sofia naar Bangkok verkopen is direct. De rest stapt over in Dubai, Istanbul, met ongeveer 58 minuten tussen de twee verbindingen. Beide trajecten worden op één boeking verkocht, dus een gemiste aansluiting wordt kosteloos omgeboekt.

Welk station of welke terminal gebruiken de verbindingen van Sofia naar Bangkok?

Verbindingen van Sofia naar Bangkok met vlucht vertrekken vanaf Sofia Airport SOF en komen aan op Suvarnabhumi Airport BKK. Reken in totaal ongeveer 3 u 10 min voor het bereiken van de vertrekterminal en het verlaten van de aankomstterminal, en dat zit al in elke deur-tot-deurtijd op deze pagina.

Kan ik een ticket van Sofia naar Bangkok wijzigen of terugkrijgen?

0 van de 4 vervoerders die we van Sofia naar Bangkok verkopen staan een wijziging of terugbetaling toe. Een wijziging op een wijzigbaar tarief kost € 5,00. De vervoerderstabel op deze pagina noemt welke welke is, en de voorwaarde staat er nog een keer voordat je betaalt.

Waar deze cijfers vandaan komen

Plaatsen, coordinaten, vervoerders, welke vervoerder welk paar bedient en alle afstanden op deze pagina zijn echt en komen uit open data. Waar een verbinding een ingediende dienstregeling heeft, zijn ook de vertrektijden echt, en de veertarieven zijn de prijzen die de rederijen zelf publiceren.

Waargenomen verbinding Een vervoerdersregistratie noemt deze vervoerder op dit paar, ongewijzigd overgenomen.

Prijzen komen van de vervoerder waar we een actuele tariefopgave hebben. Elders tonen we een indicatieve prijs, opgebouwd uit de echte afstand, de echte vervoerder en een tariefcurve over boekingstermijn, dag van de week en seizoen. Die zijn aangemerkt als Geschat tarief en zijn niet te boeken.

Volledig uitgelegd in Deur tot deur, Tarieven, Het boekingsvenster, Uitstoot, Afstanden

Op deze pagina
Alle cijfers hierboven zijn op 22 september 2026 berekend voor Sofia naar Bangkok: 8426 km route tegenover 7935 km hemelsbreed, 2 verbindingen per dag, 4 vervoerders een laagste tarief van € 591,91 en 15 u 55 min van deur tot deur met de snelste vervoerswijze. De tegenrichting wordt apart berekend en heeft andere cijfers.

Aan het water heeft Bangkok uitstapjes die niet op een station beginnen.

Een groep met een gids

Dagtochten vanuit Bangkok en door Thailand

Dagtochten die 's ochtends uit Bangkok vertrekken en tegen de avond een flink deel van Thailand hebben gezien.

Partnerlinks. Wij krijgen een commissie op een boeking, en die verandert nooit de prijs.

De twee uiteinden vergeleken

Sofia bereikt 153 plaatsen in 44 landen op verbindingen die wij hebben, over afstanden van 60 tot 9.522 km. Bangkok bereikt 337 plaatsen in 74 landen, van 12 tot 15.367 km.

Andere manieren om deze reis te maken

Vertrekken uit Sofia

  • 153Plaatsen waar je heen kunt
  • 44Landen
  • 41Vervoerders

Aankomen in Bangkok

Vertrekken uit Bangkok

  • 337Plaatsen waar je heen kunt
  • 74Landen
  • 129Vervoerders

Tickets zoeken

Plannen met Ori

Ori, de reisplanner

Vraag bijvoorbeeld dit