Air Antilles

Sprzedajemy 8 tras Loty obsługiwanych przez Air Antilles, w ich taryfach i na ich warunkach.

A picturesque sunset over Deshaies Bay, Guadeloupe, with a small boat in the foreground.

Air Antilles obsługuje 8 tras, które sprzedajemy, w 3 krajach i zatrzymuje się w 3 miejscach. Najtańsza taryfa to 31,41 €. Mediana trasy liczy 225 km, czyli około 18 min przy typowej prędkości przelotowej przewoźnika 740 km/h.

Sprawdzono 15 października 2026Wycena na 15 października 2026Jeden pasażer, wszystkie opłaty w cenie

Profil

Co obsługuje Air Antilles

  • 8Trasy w sprzedaży
  • 3Obsługiwane miejsca
  • 3Kraje
  • 225 kmMediana trasy
  • 262 kmNajdłuższa trasa
Typowa podróż
Mediana trasy Air Antilles w naszej sprzedaży to 225 km, czyli około 18 min przy typowej prędkości przelotowej 740 km/h.
Warunki taryfy
Taryf tego przewoźnika po rezerwacji nie można zmienić ani zwrócić.
Na pokładzie
Ten przewoźnik nie publikuje listy udogodnień floty.
Emisja na pasażera
Około 209 gramów na pasażerokilometr, czyli mniej więcej 47.0 kg na trasie o medianie długości.
Gdzie jeździ
Trasy w 3 krajach naszej sieci.
Najbardziej ruchliwe miejsca
Pointe-à-Pitre, Fort-de-France, Marigot
Trasy

Trasy obsługiwane przez Air Antilles

Wycenione przez ten sam silnik, który odpowiada w wyszukiwarce, na odjazdy z najbliższych trzech tygodni.

Trasy obsługiwane przez Air Antilles, z najtańszą taryfą i najszybszą podróżą, jaką na każdej sprzedajemy.
TrasaOdNajszybciejOdległość
Lot Fort-de-France Pointe-à-Pitre31,41 €3 godz. 50 min188 km
Lot Pointe-à-Pitre Fort-de-France31,41 €3 godz. 50 min188 km
Lot Marigot Pointe-à-Pitre34,36 €3 godz. 55 min262 km
Lot Pointe-à-Pitre Marigot34,36 €3 godz. 55 min262 km

Do Pointe-à-Pitre dowozi cię lot. Łóżka nie zapewnia, a my tym bardziej.

Pokój hotelowy

Pokój w Pointe-à-Pitre na wieczór, w którym przyjeżdża lot

Posortuj według odległości od Gare Routière de Bergevin, a zobaczysz, co jest dziesięć minut pieszo, a co nie.

Linki partnerskie. Dostajemy prowizję, gdy rezerwacja dojdzie do skutku, i nigdy nie zmienia ona tego, co płacisz.

Obszar dojazdu

Jak daleko ludzie jadą, żeby tu dotrzeć

Każde miejsce wyjazdu, które sprzedajemy dla środka transportu: Loty, pogrupowane według odległości w linii prostej.

Odległość w linii prostej od każdego miejsca wyjazdu w sprzedaży, a nie długość trasy.
OdległośćTrasyUdziałNajbliższe z nich
Poniżej 200 km450%Fort-de-France, 188 km
Od 200 do 600 km450%Marigot, 262 km

Częste pytania o Air Antilles

Co obsługuje Air Antilles?

Air Antilles obsługuje 8 tras spośród tych, które sprzedajemy, środek transportu: Loty, i zatrzymuje się w 3 miejscach w 3 krajach. Te trasy pochodzą z opublikowanego katalogu przewoźników, a nie z listy, którą sami napisaliśmy, więc trasa pojawia się tutaj tylko wtedy, gdy przewoźnik naprawdę ją obsługuje.

Ile kosztują bilety Air Antilles?

Najtańsza taryfa Air Antilles, którą sprzedajemy, to 31,41 € dla jednego pasażera, na 8 trasach. Mediana trasy liczy 225 km w linii prostej. Taryfy zawierają podatki, opłaty dostawcy i naszą opłatę serwisową, więc kwota tutaj jest kwotą przy płatności.

Czy bilety Air Antilles są zwrotne?

Taryf Air Antilles po rezerwacji nie można zmienić ani zwrócić, na wszystkich 8 trasach, które sprzedajemy. Warunek pokazujemy jeszcze raz przy ofercie i jeszcze raz przed płatnością.

Jaka jest najdłuższa trasa obsługiwana przez Air Antilles?

Najdłuższa trasa Air Antilles, którą sprzedajemy, biegnie z Marigot do Pointe-à-Pitre i liczy 262 km w linii prostej. Mediana podróży u tego przewoźnika trwa około 18 min przy ich typowej prędkości przelotowej, więc długie trasy zajmują znacznie więcej.

Gdzie działa Air Antilles?

Air Antilles ma siedzibę w Guadeloupe i obsługuje trasy, które sprzedajemy w 3 krajach Miejsca, w których zatrzymuje się najczęściej, to Pointe-à-Pitre, Fort-de-France, Marigot. Wyliczamy je z tras w katalogu, a nie z tego, co przewoźnik mówi nam o własnej sieci.

Skąd biorą się te liczby

Miejsca, współrzędne, przewoźnicy, to który przewoźnik obsługuje którą parę, oraz wszystkie odległości na tej stronie są prawdziwe i pochodzą z otwartych danych. Tam, gdzie połączenie ma zgłoszony rozkład, prawdziwe są też godziny odjazdu, a ceny promów to ceny publikowane przez same linie żeglugowe.

Ceny pochodzą od przewoźnika wszędzie tam, gdzie mamy aktualną wycenę. W pozostałych miejscach pokazujemy cenę orientacyjną, zbudowaną z prawdziwej odległości, prawdziwego przewoźnika i krzywej cenowej uwzględniającej wyprzedzenie, dzień tygodnia i porę roku. Są one oznaczone jako Taryfa szacunkowa i nie da się ich zarezerwować.

Wyjaśnione w całości w Taryfy, Emisja, Obszar dojazdu

Inni przewoźnicy: Loty

Pointe-à-Pitre obejrzysz w jedno popołudnie, a bez bagażu wychodzi to lepiej. Przechowalnia to nie nasza działka.

Skrytki bagażowe

Przechowalnia bagażu w pobliżu Gare Routière de Bergevin

Większość punktów przy Gare Routière de Bergevin otwiera się przed pierwszym pociągiem i zamyka po ostatnim.

Linki partnerskie. Dostajemy prowizję od rezerwacji, a cena jest taka sama jak bezpośrednio.

Zaplanuj z Ori

Ori, planer podróży

Zapytaj na przykład tak